П`ятниця, 17.05.2024, 10:28
Навчально-виховний комплекс
"Родина"
Для вчителів – дім творчості; для учнів – дім радості; для батьків - дім спокою.
місто Жовті Води
Вітаю Вас, Гість · RSS
 Сторінка настрою
Привіт!  Перебуваючи на цій сторінці, можливо, ти відчуєш, що ти не сам. Подумки я зараз з тобою. Мені дуже хочеться, щоб твій настрій покращився. А тому я радо поділюся з тобою своїм гарним настроєм.
Можливо, ти зайшов на цю сторінку з простої цікавості, а, можливо, тому, що тобі зараз сумно і самотньо. Немає настрою, просто не вистачає тепла та уваги оточуючих. Тобі здається, що ти нікому не потрібен і тебе ніхто не помічає. Але це не так.
Озирнися навколо:  і ти помітиш людей, яким ти потрібен, які будуть з тобою, коли тобі сумно, і коли тобі добре. Але часто їх просто не помічають.
З кожним днем переконуюся в тому, що ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!! Все, абсолютно все, що не робиться – все на краще! Прокидаюся вранці і радію тому, що живу, що є люди, яким я потрібна! Коли виходжу на вулицю, хочеться кожному подарувати  частинку свого гарного настрою. Я посміхаюся і бачу навколо людей, які посміхаються мені.  Вони, мабуть, також розуміють, що ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!
Скільки разів ти чув фразу «Перш ніж щось отримати, потрібно щось віддати»?  Так давай дарувати іншим гарний настрій і віддавати частинку свого щастя. Адже це так просто  –  посміхатися всім, хто знаходиться поруч
.  Натомість ти отримаєш величезний шматок позитива! Ти помічав, як тягнуться оточуючі до позитивщиків? Так чому б і тобі не притягнути до себе людей, що тобі подобаються?

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!!!

Всі посилання на цій сторінці активні

Побажання добра та щастя в Новому році :)

Зміни оточуючий світ
Іноді так мало потрібно, щоб щось змінити. Рухаючи курсором по зображенню, Ви побачите, що багато чого залежить саме від Вас.

Сторінка дружби
Подаруй своєму другу гарний настрій.

Автоматичний покращувач настрою :)
Олександр Цюпа © 2024
Якою має бути школа, щоб хотілось у ній вчитися?
Жовті Води
Рейтинг блогов Рейтинг блогов